KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257212
nr 1425 7212
Florence Arven
(f. 1952), Frankrike
Oljemålning, Gata. Signerad. Olja på duk, 32x23cm, yttermått inklusive ram: 51x41cm
Florence Arven, fransk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:31:04
16/10 15:32:13